Od 20 lat dla branży obróbki - EUROTOOL 2015

©

Udostępnij:

Podczas dwóch dekad zbudowaliśmy solidną markę. Zmieniały się lokalizacje, wystawcy, formuła imprezy. Niezmienne było tylko hasło, które przyświecało każdej edycji imprezy.

Chcieliśmy, aby zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mogli co roku potwierdzić, że w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Przed nami 20. edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL.

KLIKNIJ I POBIERZ BIULETYN EUROTOOL 2015Co warto wiedzieć o krakowskiej imprezie?

  • Targi EUROTOOL® zostały docenione przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Projekt został wytypowany w programie „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”. Impreza wspiera rejon Małopolski w kluczowej dziedzinie, jaką jest elektrotechnika i przemysł maszynowy.
  • Nagroda przyznawana podczas targów - ZŁOTY SMOK WAWELSKI - cieszy się ogromną renomą, a przewodniczącym komisji konkursowej jest prof. dr hab. inż. Józef Gawlik z Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
  • Stałą pozycją jest Salon Kooperacji Przemysłowej. To największe na polskim rynku spotkanie usługodawców poszukujących partnerów zainteresowanych obróbką metali, przetwórstwem tworzyw sztucznych, obróbką drewna, modernizacją maszyn i innych usług produkcyjnych.
  • W ramach Salonu Automatyki i Robotyki przybliżamy m.in. zagadnienia związane z automatyzacją, sterowaniem produkcją, robotyzacją stanowisk obróbczych i utrzymania ruchu w nowoczesnych zakładach przemysłowych.
  • Towarzyszący Targom Salon Technologii CAx odpowiada na potrzeby inżynierów zainteresowanych korzystaniem z nowoczesnych narzędzi pracy. To miejsce prezentacji technologii pomiarowych, symulacyjnych czy możliwości szybkiego prototypowania.

 

Szczegółowe informacje o imprezie, prezentacje maszyn i innych urządzeń, które zobaczymy podczas Targów oraz pierwszą odsłonę listy wystawców znajdą Państwo w biuletynie poświęconym 20. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL, które odbędą się w Krakowie w dniach 13-15 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Uruchomiona została także rejestracja on-line. Każdy branżowy klient, wypełniając formularz do 9 października 2015 r., otrzyma bezpłatny bilet wstępu [rejestracja on-line]

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również