Od 3 do 5 marca w Sosnowcu – cięcie, szlifowanie, technologie łączenia oraz technika laserowa

targi © Expo Silesia

Udostępnij:

Już wkrótce rozpoczną się premierowe Targi Technologii Cięcia ExpoCUTTING, Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo, Targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO oraz Targi Techniki Laserowej LASERexpo. Odbędą się one w dniach 3 – 5 marca br. w Sosnowcu.

Wydarzeniom będą towarzyszyć wartościowe spotkania merytoryczne. 3 marca (wtorek) w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia odbędzie się seminarium pt. Lasery – współczesne zastosowania przemysłowe. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania oraz Targi Techniki Laserowej LASERexpo. Partnerami są firmy: RENISHAW, ROFIN oraz R.I.LAS. Szczegółowy program znajduje się na stronie www.laserexpo.pl. Seminarium ma charakter otwarty – dla zwiedzających udział jest bezpłatny.Kolejnym istotnym wydarzeniem podczas targów będzie AKADEMIA SZLIFOWANIA KLINGSPOR. To projekt edukacyjny skierowany do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat technik szlifowania, cięcia oraz odpowiedniego doboru narzędzi do obrabianej powierzchni. Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Wydarzenie jest zaplanowane na trzy kolejne dni targowe.

 Ponadto w programie targów znajdą się m.in.:

•     Atrakcyjna ekspozycja maszyn, specjalistycznych narzędzi, nowoczesnych technologii i nowości oraz premier rynkowych

•     Praktyczne pokazy – maszyny "w ruchu" w procesie technologii cięcia i szlifowania

•     Platforma wymiany poglądów, doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski

•     Optymalny przegląd oferty branżowej, prezentowanej przez grono wystawców krajowych i zagranicznych (wystawcy z Republiki Czeskiej, Niemiec, Turcji, Włoch)

Na stronach internetowych targów została uruchomiona REJESTRACJA ON-LINE, uprawniająca do BEZPŁATNEGO WSTĘPU.

Więcej informacji o targach można znaleźć na: www.expocutting.pl, www.grindexpo.pl, www.fixingtechexpo.pl, www.laserexpo.pl lub kontaktując się bezpośrednio z zespołem organizującym powyższe wydarzenia:

 

Tel. 32 7887 514, 523, 541

Fax. 32 7887 522, 525

E-mail: expocutting@exposilesia.pl

MIEJSCE TARGÓW:

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również