Oferta RAIS-TOOLS na targach INNOFORM

targi INNOFORM 2018 © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Podczas rozpoczętych właśnie w Bydgoszczy targów INNOFORM firma RAIS-TOOLS prezentuje swoją aktualną gamę maszyn i urządzeń.

Firma RAIS-TOOLS – producent m.in. ręcznych i pneumatycznych docisków szybkomocujących oraz prasek ręcznych. Dociski tego typu są stosowane w niemalże wszystkich rodzajach systemów produkcyjnych w kraju i za granicą, a ich wykorzystanie jest pierwszym krokiem w kierunku automatyzacji produkcji. Aktualnie firma oferuje nową rodzinę docisków szybkomocujących z osłoną zabezpieczającą, która chroni mechanizm docisku przed działaniem niekorzystnych zanieczyszczeń produkcyjnych, zwiększając jego żywotność. RAIS-TOOLS oferuje ponadto usługi w zakresie wykrawania wielotaktowego, cięcia laserem i gięcia.Firma ma ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym, tworzyw sztucznych, drzewnym, spawalnictwie i wielu innych. Wyroby znane są w kraju, jak i w Europie – czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane podczas targów.Ofertę firmy RAIS-TOOLS na targach INNOFORM można obejrzeć na stoisku 137.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również