Open House Pleszew 2017

DMG Mori © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Jak co roku firma DMG Mori zaprasza na wydarzenie Open House Pleszew, do jednej z największych fabryk grupy DMG Mori – FAMOT Pleszew - będącej producentem obrabiarek serii CLX/CMX.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą firmy, w tym zobaczyć pokazy pracy na żywo 15 różnych maszyn, w tym uniwersalnych obrabiarek z serii CLX/CMX z szerokim zakresem opcji umożliwiających ich dostosowanie do każdego niemal typu produkcji.Obok kilku rozwiązań w zakresie automatyki, przedstawiony zostanie także nowy system załadunku i wyładunku detali GX 06, które można zainstalować we wszystkich modelach serii CLX. Oprócz możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb portfolio firmy, przedstawiona zostanie na podstawie "Drogi do cyfryzacji" strategia DMG Mori polegająca na zastosowaniu systemu Celos, który jest podstawowym narzędziem w drodze do budowania cyfrowej fabryki. Dzięki nowym cyfrowym produktom Celos zapewnione są spójne i kompleksowe rozwiązania produkcyjne.

Spotkania odbędą się w dniach 24-27 października w godzinach od 10:00 do 17:00.

Źródło: DMG Mori

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również