Oprogramowanie CIROS teraz za darmo

©

Udostępnij:

Festo przygotowało specjalną propozycję, w ramach której możliwe będzie bezpłatne pobranie oprogramowania CIROS, które może urozmaicić naukę uczniom i studentom możliwość nauki bez wychodzenia z domu.

CIROS to niezwykle rozbudowane oprogramowanie, które pozwala na programowanie dowolnego robota przemysłowego oraz kompletnych linii produkcyjnych, otwierając tym samym drzwi do cyfrowego świata mechatroniki.Oprogramowanie CIROS umożliwia realizację głównych funkcji, takich jak:
- programowanie robotów przemysłowych,
- programowanie PLC,
- wyszukiwanie zakłóceń działania,
- planowanie produkcji i sterowanie produkcją

Oprogramowanie to doskonale nadaje się więc do nauki programowania i uruchamiania przemysłowych systemów zrobotyzowanych. Program oferuje zintegrowany program dydaktyczny oraz bogatą bibliotekę różnych modeli robotów (m.in. Mitsubishi, ABB, Fanuc, KUKA). Pokazuje automatyzację z użyciem robotów na podstawie licznych grafik i animacji wyjaśniających fachowe pojęcia i zjawiska, filmów wideo dotyczących wielu przemysłowych zastosowań z robotami, przykładów programów do każdego modelu oraz dokumentacji technicznej ze wskazówkami dotyczącymi obróbki.


TOP w kategorii
Źródło: Festo

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również