Oprogramowanie dla inżynierów i przemysłu oparte o technologię internetową

© Aspen Technology

Udostępnij:

AspenTech wraz z nową wersją aspenONE wprowadza oprogramowanie dla inżynierów i przemysłu po raz pierwszy oparte o technologię internetową. Rozwiązanie pozwala na dostęp do oprogramowania aspenONE w dowolnym czasie i miejscu przez pojedynczy interfejs.

Aspen Technology poinformował o pierwszym bazującym na technologii internetowej oprogramowaniu do modelowania procesów i produkcji dla przemysłu. Nowe funkcje webowe aspenONE oraz nowy interfejs mobilny pozwalają profesjonalistom zajmującym się procesami przemysłowymi pracować z oprogramowaniem aspenONE poprzez urządzenia z dostępem do sieci. Użytkownicy mogą teraz korzystać z jednego z najpotężniejszych narzędzi optymalizacyjnych przez korporacyjną sieć komputerową, używając tabletów, laptopów, a także komputerów stacjonarnych i korzystać z ułatwień, jakie daje posługiwanie się ekranami dotykowymi.Nowe funkcje aspenONE:
Jeden interfejs użytkownika. Nowy interfejs internetowy umożliwia każdemu użytkownikowi dostęp do wszelkich produktów AspenTech, takich jak aspenONE Aspen Plus, Aspen HYSYS oraz InfoPlus.21. Obecnie inżynierowie z zakładów przemysłowych oraz operatorzy mogą korzystać z tych samych rozwiązań, co przyczyni się do łatwiejszej wymiany informacji i danych.Dostęp do kluczowych informacji zawsze i wszędzie. Interfejs oparty o technologię internetową pozwala pracować z modelami instalacji przemysłowych i danymi w Aspen Plus, Aspen HYSYS oraz Aspen InfoPlus.21, tak samo łatwo, jak przez stronę internetową. Zbudowany w oparciu o HTML5 interfejs webowy i mobilny aspenONE daje inżynierom procesów możliwość łączenia modeli z informacjami z instalacji przemysłowych, dostarczanymi w czasie rzeczywistym przy pomocy urządzeń z ekranami dotykowymi.

Brak konieczności szkolenia z aplikacji. Wystarczy podstawowa wiedza użytkownika oraz łatwość dostępu do informacji, by przedsiębiorstwa zapewniły szerokiemu gronu użytkowników możliwość korzystania z oprogramowania AspenTech bez specjalnego szkolenia związanego z produktem lub jego instalacją na komputerze stacjonarnym.

Elastyczność pracy. Jednolity sposób dostępu do danych pozwala inżynierom i operatorom na zmianę lokalizacji miejsca pracy bez utraty jej wyników. Ten typ elastyczności umożliwia użytkownikom rozpoczęcie pracy w jednym miejscu i kontynuowanie jej w innym - poprzez urządzenia mobilne lub komputery stacjonarne - bez utraty rezultatów pracy.

Inteligentne wyszukiwanie. Wspierany przez Aspen Search, silnik wyszukiwarki AspenTech został zaprojektowany na potrzeby procesów przemysłowych, dzięki czemu nowy aspenONE pozwala użytkownikom wyszukać szczegółowe informacje o procesach w całym przedsiębiorstwie w ciągu sekund.

www.aspentech.com
Najnowsza wersja oprogramowania aspenONE jest dostępna na stronie AspenTech Support.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również