Oprogramowanie dodatkowe PinMap do testerów CableEye

Semicon, oprogramowanie © Semicon

Udostępnij:

Firma CAMI Research, producent testerów kabli, do swoich urządzeń CableEye oferuje także gotowe płyty PCB – CB Boards wyposażone w popularne złącza. 

Płyta CB29 jest wyposażona w terminal bloki, natomiast CB8 to płyta uniwersalna, co w połączeniu z oprogramowaniem dodatkowym PinMap (item 708) pozwala na własne definiowanie połączeń w wiązkach i w razie potrzeby ich modyfikację. W ramach tego oprogramowania do dyspozycji jest baza gotowych złącz, można również dodawać złącza niestandardowe, co poprzedzi wybór grafiki. Następnie definiowane są wszystkie piny w złączu poprzez przyłożenie do nich kolejno sondy pomiarowej.Każdorazowe dotknięcie pinu uruchamia krótki sygnał dźwiękowy, dzięki czemu można zdefiniować wszystkie potrzebne punkty bez odrywania głowy od wprowadzanego konektora. Po skończonym sondowaniu jest możliwość stworzenia etykiet dla wszystkich połączeń oraz zapisania pliku „map”.

Produkt ten posiada licencję „Site Licence”, która pozwala na zakup jednego oprogramowania PinMap do wszystkich posiadanych testerów w ramach jednego oddziału firmy.

Źródło: Semicon

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również