Orderfox.com i Autodesk: współpraca wskazująca kierunek

ordofox.com
Reklama
Reklama

Praca nad wizualizacją i danymi konstrukcyjnymi ma być jeszcze łatwiejsza. Tak twierdzą przedstawiciele firm Orderfox.com i Autodesk, które właśnie ogłosiły zawarcie strategicznej współpracy.

Od teraz każdy, kto będzie pobierał dane konstrukcyjne 2D lub 3D w strefie „Umieść zlecenie”, uzyska dodatkową możliwość przetransformowania ich przez Autodesk Forge w model poglądowy 2D lub 3D. Taki model poglądowy jest następnie widoczny przy każdym ze zleceń na Orderfox.com. Za pomocą Autodesk Forge™ dane mogą zostać umieszczone w przeglądarce użytkownika w ponad 60 formatach, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Reklama

W programach softwarowych Autodesk Fusion 360, Autodesk Inventor oraz Autodesk AutoCAD zainstalowana jest już wtyczka ORDERFOX.com. W ten sposób użytkownik Autodesk może bezpłatnie umieszczać zlecenia CNC bezpośrednio na Orderfox.com, a także poszukiwać i znajdować właściwego partnera produkcyjnego.

 

Reklama

Źródło: Orderfox.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama