Orderfox.com z dużym zainteresowaniem na EMO

Preview
Orderfox
Reklama
Reklama

Podczas zakończonych już największych na świecie targów obrabiarek i przemysłu obrabiarkowego bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Orderfox.com - globalnej platformy internetowej, której zadaniem jest łączenie producentów oraz odbiorców obrabiarek CNC.

Uderzająca prezentacja wizualna na stoisku Orderfox.com przyciągała zarówno przedstawicieli świata mediów, jak i firm, które uczestniczyły na targach EMO. Digitalizacja jest obecnie powszechnym trendem w różnych sektorach rynku, nie ma się więc co dziwić, że również w branży obrabiarek możemy obserwować postępującą cyfryzację produkcji.

Reklama

W obliczu globalnych zmian, jakie następują w procesach produkcyjnych nikt nie chce zostać z tyłu za konkurencją. Cyfryzacja może wręcz zrewolucjonizować całą globalną produkcję, a z pewnością wiele procesów zostanie dość mocno zmienionych. Dlatego też platforma Orderfox.com gwarantuje przyjazne dla użytkownika i innowacyjne funkcje, dostęp do informacji rynkowych, a przede wszystkim możliwość nawiązania relacji biznesowych pomiędzy producentami a odbiorcami i nie tylko, co pozwoli lepiej ukierunkować decyzje inwestycyjne. Co ważne, dostęp do platformy jest całkowicie darmowy.

W ciągu sześciu dni targowych prawie 1500 firm pobrało informację o możliwościach oferowanych przez platformę Orderfox.com, a ponad tysiąc już skorzystało z możliwości rejestracji online.

Reklama

Źródło: ORDERFOX

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama