Osie liniowe z nagrodą wzornictwa przemysłowego

© HIWIN

Udostępnij:

 

Firma HIWIN oferuje nową generację osi liniowych z napędem pasowym (HM-B) i wrzecionowym (HM-S). Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania, dynamiką i precyzją połączonymi z udanym dizajnem, który został wyróżniony prestiżową nagrodą iF DESIGN AWARD.

Oś liniowa HM opiera się na wytrzymałej i odpornej na zużycia prowadnicy z szyną profilową połączonej z lekkim i trwałym profilem aluminiowym. Kompaktowe osie liniowe pracują zarówno w pionie, jak i w poziomie z dokładnością do milimetra i z bardzo dużą powtarzalnością. Dzięki szerokiemu wyborowi opcji wszystkie osie liniowe HIWIN mogą zostać dostosowane do konkretnej aplikacji albo do określonych warunków otoczenia.Seria HM-B z napędem pasowym zębatym tworzy kompaktowy i wielofunkcyjny moduł pozycjonujący. Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach wymagających dużej dynamiki i prędkości. Dodatkowo umożliwia długą drogę przemieszczania.

Seria HM-S z napędem kulowym tworzy kompaktowy i wielofunkcyjny moduł pozycjonujący. Bardzo dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie duże masy przemieszczane są przy zachowaniu wysokiej precyzji.

www.hiwin.de/pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również