Ostatnie dni bezpłatnej rejestracji na Targi Innoform

© Targi Kraków

Udostępnij:

Już za niespełna dwa tygodnie odbędą się I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform. Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na wystawę. Aby go odebrać należy wejść na stronę Targów i dokonać rejestracji. Warto się jednak pospieszyć – akcja trwa tylko do 14 kwietnia.

Program Targów zapowiada się niezwykle interesująco. Jego bardzo mocnym merytorycznie elementem będzie m.in. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza. Organizowana podczas dwóch pierwszych dni imprezy we współpracy z wystawcami oraz Bydgoskim Klastrem Przemysłowym została podzielona na trzy bloki tematyczne: narzędziowy, przetwórstwa tworzyw sztucznych i ogólny. Zwiedzający mogą liczyć na solidną dawkę fachowej wiedzy m.in. z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych oraz sposobów na zdobycie bezzwrotnych środków z dotacji unijnych na rozwój biznesu.W Targach Innoform weźmie udział wiele znanych na polskim rynku firm. Na liście wystawców znalazło się ponad 140 firm, w tym spoza granic Polski (m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Słowacji czy Szwajcarii). Swoją obecność zapowiedziały również misje gospodarcze: estońska oraz niemiecka.

Premiery, nowości, innowacyjne technologie

Wśród branżowych nowości oraz innowacyjnych rozwiązań prezentowanych na Targach znalazły się m.in.: uniwersalne narzędzia tokarskie „Smartcut” firmy Pafana, służące do toczenia i wiercenia czy rodzina narzędzi obrotowych i tokarskich z modułem tłumienia drgań Silent Tools firmy Sandvik Coromant. Z grupy maszyn polską premierą prezentowaną przez Abplanalp będzie obrabiarka High Speed Eagel V5 niemieckiej firmy OPS Ingersoll, która idealnie sprawdza się przy precyzyjnej obróbce elementów.

Zwiedzający powinni się również zainteresować Giełdą Kooperacyjną. Poprzez bezpośrednie spotkania, prezentacje możliwości parków maszynowych i nowych technologii, a przede wszystkim wolę nawiązania współpracy, zdobycie kontraktów może być bardzo skuteczne. Szczegółowe informacje na temat programu towarzyszącego, listy wystawców oraz zapowiedzi produktowych znajdują się w drugim numerze biuletynu targowego, który właśnie trafia do dystrybucji.Najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny

Za poziom merytoryczny oraz program towarzyszący Międzynarodowych Targów Innoform odpowiada Bydgoski Klaster Przemysłowy – wiodąca organizacja w regionie – zrzeszająca szereg firm z branży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz wiele instytucji okołobiznesowych. Z kolei organizator wykonawczy – Targi w Krakowie – gwarantuje najwyższą jakość targowych spotkań. Od ponad dwudziestu lat firma organizuje m.in. Międzynarodowe Targi Eurotool – jedno z najważniejszych spotkań branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

I Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform odbędą się w dniach 25-27 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, przy ul. Gdańskiej 187.

Więcej na temat Targów Innoform: www.innoform.targi.krakow.pl

Źródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również