Otwarcie Centrum Innowacyjnych Wdrożeń dla specjalistów

© CIW

Udostępnij:

W dniu 29 kwietnia 2016 roku zostanie otwarte Centrum Innowacyjnych Wdrożeń w Bydgoszczy.

Centrum Innowacyjnych Wdrożeń (CIW) jest pierwszą jednostką wspierającą polskie uczelnie techniczne w zakresie edukacji. Znajduje się na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Celem Centrum jest praktyczne kształcenie wykwalifikowanych specjalistów dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Otwarcie CIW odbędzie się na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Instytucie Technik Wytwarzania przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7 o godzinie 10:00. Jedną z atrakcji wydarzenia będą pokazy obróbki detali przy użyciu nowoczesnych maszyn DMG MORI takich jak: DMU 50 oraz NVX. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium powinny wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie www.ciw.edu.pl do dnia 27.04.2016r.

CIW to przestrzeń, która łączy naukę z biznesem, wspierając tym samym ideę przedsiębiorczości akademickiej. Centrum proponuje studentom, wykładowcom akademickim oraz przedsiębiorcom szeroki zakres usług szkoleniowych, doradczych oraz pomocy w zakresie przygotowania technologii. CIW to również miejsce dla ludzi, którzy pragną rozwijać i doskonalić swoje umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii za pomocą maszyn, narzędzi i oprogramowania z najwyższej półki.

Działalność Centrum Innowacyjnych Wdrożeń w Bydgoszczy skierowana jest do:

– Studentów Uczelni Technicznych, pragnących zdobyć praktyczną wiedzę
– Uczniów Techników i szkół Zawodowych, którzy stoją przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej
– Firm i osób z branży, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności
– Przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu technologii

Centrum objęte jest patronatem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz wiodących firm z sektora produkcyjnego: DMG MORI Polska, APS Heidenhain oraz Delcam.MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również