Otwarcie Centrum Pomiarów Współrzędnościowych ZEISS w Tychach

Preview
Raven Media
Reklama
Reklama

26 lutego w Tychach odbyło się otwarcie Centrum Pomiarów Współrzędnościowych ZEISS. 

Nowy budynek zapewnia większą przestrzeń roboczą dla laboratoriów optyczno-pomiarowych w stosunku do poprzedniego ośrodka znajdującego się w pobliskim Mikołowie. Budynek o powierzchni ponad 1000 m² jest utrzymany w minimalistycznej, czarno-białej kolorystyce, która ma nawiązywać do precyzji prowadzonych pomiarów wewnątrz jego pomieszczeń badawczych i centralnej sali. Oprócz badań w nowym centrum pomiarowym mają też być prowadzone szkolenia z zakresu ogólnego i metrologii. 

Reklama

Podczas otwarcia placówki zaproszeni goście mogli wysłuchać prezentacji przedstawicieli ZEISS na temat historii firmy oraz śląskiego oddziału, a także usług, jakie oferuje niemiecki producent sprzętu optycznego. Następnie uczestnicy wydarzenia mogli przyjrzeć się z bliska działaniu i funkcjom specjalistycznych urządzeń metrologicznych takich jak: ACCURA II Aktiv, CONTURA RDS, DuraMax, O-INSPECT 322 czy O_SELECT i porozmawiać o nich z ekspertami. Chętni mogli także odwiedzić pomieszczenia biurowe budynku.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama