Pakiet oprogramowania do symulacji i testów produktów

© Siemens PLM Software

Udostępnij:

 

Siemens PLM Software wprowadził do oferty nową rodzinę produktów Simcenter - rozbudowany pakiet rozwiązań programowych do symulacji i testów. Simcenter łączy te ostatnie z inteligentnym raportowaniem i analityką danych, tak aby móc przedstawić produkt na wszystkich etapach jego rozwoju, a także jego przewidywaną wydajność działania.

Simcenter obejmuje połączenie technologii z zakresu mechaniki konstrukcji (CSM), analizy metodą elementów skończonych (FEA) oraz obliczeniowej mechaniki płynów (CFD), a także dynamikę wieloobiektową, elementy sterowania, badania fizyczne, wizualizację, interdyscyplinarne badania projektowe oraz analitykę danych.W ramach omawianego pakietu dostępny jest też Simcenter 3D – oprogramowanie 3D CAE nowej generacji oparte na platformie programowej NX.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również