Panattoni Business Center Łódź II oficjalnie otwarte

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, oficjalnie otworzył Panattoni Business Center Łódź II - dedykowane wielu najemcom centrum produkcyjno-magazynowe. Obiekt o powierzchni 33 000 m2 powstał w siedem miesięcy i jest już w pełni wynajęty.

Ukończona przez Panattoni Europe inwestycja Panattoni Business Center Łódź II to projekt o charakterze produkcyjno-magazynowym, dedykowany wielu najemcom tzw. multi-tenant. Centrum powstało w Łodzi, a jego całkowita powierzchnia wyniosła 33 000 m2. Składają się na nią dwa budynki - 17 000 m2 i 16 000 m2 . Każdy z nich zawiera elastyczne rozwiązania, które umożliwiają najemcom przeprowadzanie zarówno lekkiej produkcji, jak i składowania.

Tę funkcjonalność i możliwość dostosowania powierzchni parku do indywidualnych potrzeb klientów doceniły firmy z wielu branż, w całości wynajmując obiekty. Do grona najemców należą: HUTCHINSON, DSV, FARUTEX BIDVEST POLSKA, PEKAES i DS Smith. Oficjalne otwarcie Panattoni Business Center Łódź II odbyło się kilka dni temu, a uczestniczyli w nim nie tylko reprezentanci dewelopera i najemców, ale także przedstawiciele miejscowych władz: Hanna Zdanowska - Prezydent Miasta Łodzi oraz Marek Cieślak - Wiceprezydent Miasta Łodzi.

Źródło: CentrumPR


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.