Panattoni Europe docenione podczas CIJ Awards 2015

© Panattoni

Udostępnij:

Podczas tegorocznej edycji CIJ Awards 2015 firma zdobyła aż 4 nagrody: Przemysłowo-Magazynowy Deweloper Roku, Osobowość Roku, a także Marketingowy Zespół Roku i Zespół PR.

Panattoni Europe zostało docenione podczas CIJ Awards, czyli konkursie organizowanym przez miesięcznik poświęcony branży deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej CIJ Journal. Tegoroczna edycja była 14., a wręczenie nagród odbyło się 5 listopada w warszawskim hotelu Westin podczas uroczystej gali. Tego wieczoru zespół Panattoni Europe wywoływany był czterokrotnie, by odebrać nagrody w następujących kategoriach: Przemysłowo-Magazynowy Deweloper Roku, Osobowość Roku, którą otrzymał Robert Dobrzycki, Dział Marketingu Roku oraz Dział PR. Konkurs poza Polską organizowany jest także w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji.Panattoni Europe zostało docenione ze względu na kilka inwestycji. Między innymi za niedawno otworzony zakład produkcji szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland, którego budowa przebiegała w kilku zakresach, a ostatnim była ekspansja o 21 000 m2, a także oddanym do użytku centrum dystrybucyjnym dla firmy UPS o powierzchni 14 250 m2. Natomiast do obecnie realizowanych inwestycji można chociażby zaliczyć największe centrum logistyczne w Niemczech dla firmy Jago o powierzchni 121 500 m2, budowę Panattoni Park Rzeszów czy budowę fabryki taboru kolejowego dla Bombardier Transportation we Wrocławiu o powierzchni 19 400 m2.

W ramach CIJ Awards tytuł Osobowości Roku dostał Robert Dobrzycki, czyli chief executive officer Europe w Panattoni Europe. Tegoroczny tytuł powędrował do Dobrzyckiego ze względu na skuteczność w działaniu oraz doskonały wynik w regionie CEE - budowa 3,2 mln powierzchni magazynowej, z czego aż 2,5 mln w Polsce. Jury konkursu pod uwagę wzięło również osiągnięcia Dobrzyckiego w utrzymaniu przez dewelopera wskaźnika pustostanów znacznie poniżej średniej rynkowej na poziomie ok. 2 proc. i przyciągnięcie portfela inwestycyjnego o wartości ponad 400 mln euro na nieruchomości w Polsce, Niemczech i Czechach.

Źródło: CentrumPR

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również