Panattoni Europe ukończyło inwestycję dla UPS w Strykowie

©

Udostępnij:

Panattoni Europe właśnie otworzyło nowe centrum dystrybucyjne i jednocześnie główny oddział firmy UPS. Obiekt o powierzchni 14 250 m2 powstał w ramach inwestycji o charakterze build-to-own (BTO).

Ukończona przez Panattoni Europe inwestycja dla United Parcel Service (UPS), jednej z największych firm przewozowych na świecie specjalizującej się w usługach transportowych i logistycznych to pierwsze własne centrum logistyczne firmy w Polsce i jednocześnie największa tego typu inwestycja w historii obecności UPS w kraju.Centrum powstało w Strykowie, a jego całkowita powierzchnia ma 14 250 m 2 i została podzielona na część dystrybucyjną zajmującą ponad 11 934 m 2 oraz biurową (w tym socjalną) o powierzchni ponad 2 316 m 2 . Nowy obiekt będzie pełnić jednocześnie funkcję przeładunkową i dystrybucyjną dla przesyłek o różnej wielkości. W tym celu wyposażony został w rozwiązania technologiczne umożliwiające sortowanie do 15 000 przesyłek na godzinę.

Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się 2 września, a uczestniczyli w nim nie tylko przedstawiciele obu firm, ale także minister Janusz Piechociński oraz Andrzej Jankowski burmistrz miasta Strykowa.

Źródło: CentrumPR

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również