Panele dotykowe zintegrowane z PLC

Preview
Autonics
Reklama
Reklama

To jedno z najlepszych rozwiązań łączących cechy niskich kosztów wdrożenia i wyjątkowej wydajności. Dodatkowo oferowane urządzenia z serii GP stanowiące HMI o jeszcze lepszej widoczności i większej funkcjonalności.

 

 

Firma Autonics wprowadziła do oferty nową serię urządzeń LP integrujących dotykowe panele operatorskie z funkcjonalnością PLC. To jedno z najlepszych rozwiązań łączących cechy niskich kosztów wdrożenia i wyjątkowej wydajności. Dodatkowo oferowane urządzenia z serii GP stanowiące HMI o jeszcze lepszej widoczności i większej funkcjonalności.

Reklama

 LP-S070 charakteryzuje się siedmiocalowym, dotykowym ekranem TFT LCD True Color wyświetlającym 16,7 mln kolorów, funkcją kontroli pozycji i rejestrowania danych, wsparciem dla różnych interfejsów, w tym USB (Host/Device) oraz Ethernetu.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama