PGNiG prewencyjnie wycofuje Polaków z Libii

©

Udostępnij:

W związku z sytuacją w Libii, kierownictwo PGNiG podjęło decyzję o wycofaniu do Polski wszystkich Polaków pracujących w spółce POGC Libya BV oraz w spółkach pracujących na jej zlecenie. Podjęte działania mają charakter prewencyjny i aktualnie nie ma żadnego zagrożenia dla przebywających w Libii pracowników GK PGNiG.

Wszyscy Polacy opuścili teren wiertni na obszarze licencji Murzug 113, a sprzęt został zabezpieczony i pozostaje pod ochroną libijskich sił rządowych oraz nadzorem libijskich podwykonawców.Analogiczne działania wobec pracowników GK PGNiG podjęto w lutym 2011 r., kiedy to w Libii doszło do dużych napięć politycznych. Obecna, prewencyjna akcja wycofania pracowników jest zatem w pełni uzasadniona.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również