Pierwsza konferencja „Wiedza i doświadczenie” zakończona

© ifm

Udostępnij:

 

W dniach 02-03.06.2016 roku w kołobrzeskim Hotelu Marine odbyła się konferencja firmy ifm electronic „Wiedza i doświadczenie”. Wydarzenie rozpoczęło cykl spotkań, których głównym celem jest przybliżenie odbiorcom i użytkownikom automatyki przemysłowej najważniejszych założeń komunikacji z czujnikami za pomocą interfejsu IO-Link.

W ciągu dwóch dni odbyło się wiele aktywnych warsztatów, dyskusji i spotkań przedstawicieli branży automatyki przemysłowej. Główną ideą cyklu tych konferencji jest rzeczowa wymiana myśli, a co za tym idzie prawdziwe sprzężenie wiedzy i doświadczenia. W trakcie konferencji eksperci i praktycy ifm electronic oraz zaproszeni goście kompleksowo zaprezentowali najważniejsze produkty i rozwiązania oferowane przez lidera branży automatyki przemysłowej.Spotkanie zostało podzielone na dwie ścieżki programowe:

  • systemy sterowania w przemyśle,
  • systemy sterowania w maszynach mobilnych.

 

Oprócz możliwości wysłuchania interesujących prelekcji inżynierów ifm goście mieli okazję skorzystać z indywidualnych treningów przy specjalnie przygotowanych stanowiskach dydaktycznych. Nie zabrakło także praktycznych ćwiczeń na najważniejszych produktach i rozwiązaniach firmy.  Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania, które odbędą się we Wrocławiu oraz Solcu-Zdrój.

www.ifm-konferencje.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również