Piła szablasta 1200 SPE

©

Udostępnij:

Na polskim rynku pojawiła się zaawansowana technologicznie piła szablasta 1200 SPE marki KRESS. Narzędzie to stanowi niezbędnik każdego, kto w profesjonalny sposób zajmuje się cięciem wszelakich elementów wykonanych z drewna, blachy czy stali.

Praca z piłą szablastą 1200 SPE, dzięki między innymi specjalnej osłonie przekładni pokrytej całkowicie gumą, staje się zdecydowanie bardziej wygodną. Odczuwalna redukcja wibracji sprawia, że użytkowanie tego narzędzia staje się komfortowe pod każdym względem. Silnik o mocy znamionowej 1200 Wat, czyni piłę szablastą 1200 SPE marki KRESS maszyną wszechstronną i odpowiednią do każdego rodzaju robót, gwarantując najlepsze parametry cięcia w różnych warunkach, nawet dużej wilgotności. Z kolei praca z trybem podcinania, który można opcjonalnie włączać i wyłączać, pomaga uniknąć powstawaniu nieestetycznych i zbędnych zadziorów. Piła szablasta 1200 SPE została wyposażona dodatkowo w system preselekcji prędkości, aby łatwiej i bezpiecznej użytkować narzędzie. Za pomocą 6-stopniowego pokrętła umieszczonego z boku obudowy użytkownik może wstępnie ustawić prędkość początkową, aby wyeliminować moment zaskoczenia potężną mocą piły. Urządzenie pozwala ciąć w drewnie o grubości do 300 mm, w stalowych profilach o grubości do 130 mm oraz w profilach PCV o grubości 160 mm.
Pełnofalowe sterowanie elektroniczne częstotliwości skoków (od 0 - 2600 skoków na minutę) pozwala na optymalizację obciążenia silnika, dostosowując prędkość skokową do rodzaju ciętego materiału. Funkcja ta chroni silnik przed przegrzaniem.
Dane techniczne:
Moc 1200 Wat
Skoki bez obciążenia 0 - 2600 / min
Długość skoku 28 mm
Max wymiary cięcia:
Drewno 300 mm
Stal, rury stalowe 130 mm
PCV 160 mm
Długość / wysokość narzędzia 460 / 60 mm
Waga 4.0 kg Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również