PKO Leasing wprowadza specjalne rozwiązania na czas epidemii

pieniądze © Pixabay

Udostępnij:

W związku z pandemią COVID-19 PKO Leasing przygotował specjalne rozwiązania, które mają wspierać  przedsiębiorców w prowadzeniu działalności gospodarczej w momencie utraty płynności finansowania.

W związku z obecną sytuacją każdy klient, który zgłosi się do PKO Leasing z wnioskiem o zmianę harmonogramu spłat, a dotychczas terminowo regulował zobowiązania, uzyska możliwość odroczenia nawet na 6 miesięcy spłaty raty kapitałowej zawartej w standardowej umowie leasingu lub pożyczki. Z tego tytułu nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty związane z aneksowaniem umowy, a wysokość marży nie zostanie podniesiona.Zakres umowy standardowej nie obejmuje wynajmu długoterminowego, dla którego wnioski będą rozpatrywane indywidualnie. Źródło: PKO Leasing

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również