Platforma omnikierunkowa PSK HAK

platforma omnikierunkowa PSK HAK © HAK

Udostępnij:

Innowacyjna platforma transportowa PSK HAK produkcji wrocławskiej firmy Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. to istotny wkład w transport wewnątrzzakładowy – materiałów, narzędzi, komponentów oraz różnego typu ładunków.

Platforma PSK HAK to urządzenie, w którym zastosowano zaawansowany technologicznie mechanizm jazdy w postaci omnikierunkowych kół Mecanum. Specjalna konstrukcja kół pozwala na swobodne ruszanie oraz jazdę platformy we wszystkich kierunkach – do przodu, do tyłu, w bok, po skosie oraz wokół własnej osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu platforma sprawdzi się w halach zakładowych o ograniczonej przestrzeni, w wąskich ciągach komunikacyjnych oraz tam, gdzie konieczne jest manipulowanie ładunkami w procesach technologicznych.Platforma omnikierunkowa PSK HAK to rozwiązanie uwzględniające zróżnicowane potrzeby technologiczne. Blat platformy może być zamontowany na podnośniku hydraulicznym bądź stanowić podstawę dla manipulatora, elementów pozycjonujących ładunek bądź innego wyposażenia koniecznego w przemieszczaniu ładunków.

Zalety rozwiązania:Mobilność – układ jezdny (koła Mecanum) umożliwia sprawną realizację jazdy urządzenia we wszystkich kierunkach.

Elastyczność zmiany kierunku ruchu – rozwiązanie sprawdzi się tam, gdzie istnieje konieczność manipulowania ładunkami w ograniczonej przestrzeni.

Funkcjonalność – platforma może być zastosowana w różnych czynnościach, w których wymagane jest manipulowanie ładunkami, narzędziami, komponentami.

Ergonomiczność – omnikierunkowa platforma może być sprawnie obsługiwana przez jednego pracownika.

Bezpieczeństwo – zapewnione dzięki sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej oraz listwie naciskowej.

Potencjał – rozwiązanie zakłada dostosowanie projektu do jednostkowych potrzeb pod względem udźwigu, gabarytów oraz wyposażenia.

>>Samojezdna platforma omnikierunkowa PSK HAK<<

Źródło: HAK

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również