Plebiscyt gospodarczy „SUDECKIE KRYSZTAŁY 2014”

©

Udostępnij:

Już po raz kolejny Telewizja Sudecka jest organizatorem prestiżowego plebiscytu gospodarczego „Sudeckie Kryształy”, którego finałowa gala odbędzie się 7 listopada 2014 roku w Zamku na Skale w Trzebieszowicach koło Lądka Zdroju. To największa tego typu impreza w regionie Sudetów, której głównym celem jest promocja przedsiębiorczości.

Plebiscyt „Sudeckie Kryształy“ pozwala wyróżnić – spośród wielu działających w regionie sudeckim firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji – te, które odniosły sukces i są dla innych przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w tak trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć. W plebiscycie Sudeckie Kryształy firmy i instytucje mogą ubiegać się o wyjątkowe statuetki w 5 kategoriach:

  • najlepsza impreza promująca region,
  • najlepsza inwestycja,
  • najlepszy produkt turystyczny,
  • najlepsze firma rodzinna,
  • najlepszy produkt lub usługa.

Najlepsze firmy 2014 r. wybierać będzie Kapituła Plebiscytu, w skład której wejdą przedstawiciele patronów, mecenasów i partnerów plebiscytu.

Po weryfikacji informacji zamieszczonych w formularzach zgłoszeniowych Kapituła Plebiscytu wyłoni w każdej kategorii konkursowej 3 nominowane firmy, a spośród nich zwycięzcę, który otrzyma statuetkę „Sudeckiego Kryształu”. Dodatkowo, dla każdej z nominowanych firm organizator plebiscytu przygotuje spot prezentujący inwestycję, inicjatywę, produkt lub firmę, który będzie emitowany podczas Gali Finałowej. Zwycięskie firmy/instytucje otrzymają także miesięczną kampanię reklamową na antenie Telewizji Sudeckiej oraz na stronie www.tvsudecka.pl.

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin plebiscytu dostępne są na stronie www.sudeckiekrysztaly.pl.

Osobowość regionu sudeckiego

Szóstą kategorią, w której przyznawana jest statuetka Sudeckiego Kryształu to Osobowość regionu. Jest to zarazem jedyna kategoria, w której głos nie będzie należał do członków Kapituły, ale do każdego.

Spośród kandydatur wybranych przez Kolegium Redakcyjne Telewizji Sudeckiej - w drodze dyskusji i konsensusu, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie – wskazanych zostanie min. 10 osób, na które będzie można oddać swój głos. Głosowanie odbędzie się za pomocą systemu zamieszczonego na oficjalnej stronie Plebiscytu Sudeckie Kryształy. Każda nominacja oznaczona będzie unikatowym kodem. Zakończenie głosowania nastąpi w dniu 31 października 2014 r. o godzinie 22.00.

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również