Po raz pierwszy rusza forum OFTMOS

© OFTMOS

Udostępnij:

Od 18 do 20 listopada w Hotelu Congress & SPA VillaVerde w Zawierciu odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS). 

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu seminariów poświęconych technikom pomiarowym stosowanym w metrologii przemysłowej, organizowanych do tej pory cyklicznie przez firmę Oberon 3D.W wyniku porozumienia zawartego między firmami: OBERON 3D, FATPOL TOOLS, MAHR, LENSO, RENISHAW, DELCAM, MMC MITSUBISHI, STIGO, w tym roku wydarzenie zyskało nową rangę. Podczas Forum zostaną zaprezentowane nowoczesne technologie stosowane w metrologii przemysłowej oraz w obróbce skrawaniem. Organizatorzy przewidują cykle spotkań poświęcone technikom pomiarowym.

W ramach wydarzenia, 19 listopada przeprowadzone zostaną prezentacje rozwiązań najważniejszych firm z branży. Kolejny dzień jest natomiast przeznaczony na warsztaty.

Pierwsze Forum odbędzie się pod patronatem Politechniki Opolskiej, Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz czasopism branżowych: 4metal, MM Magazyn Przemysłowy, Mechanik oraz STAL. 

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również