Pobierz bezpłatne zaproszenie na Hannover Messe 2019

Hannover Messe 2016 © Hannover Messe

Udostępnij:

Najważniejsze i największe targi przemysłowe na świecie – Hannover Messe 2019 – odbędą się w tym roku w dniach 1-5 kwietnia w Hanowerze. Dla zainteresowanych mamy bezpłatne wejściówki.

Organizatorzy targów Hannover Messe oczekują, że na tegorocznej edycji targów pojawi się ponad 6000 wystawców z 73 krajów oraz 220 000 odwiedzających z 80 krajów.Ponad 70% wystawców przyjeżdża do Hanoweru z najnowszymi osiągnięciami techniki i rozwiązaniami, które są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Również w tym roku Hannover Messe mocno odznaczy się poprzez kluczowe dziedziny automatyki przemysłowej i IT, energetyki oraz ochrony środowiska, dostaw przemysłowych, technologii produkcji i jej usług, badań i rozwoju, automatyzacji procesów, systemów pneumatycznych.

Krajem partnerskim w tym roku jest Szwecja, natomiast tematem wiodącym tegorocznej imprezy targowej jest Integrated Industry-Industrial Intelligence.

Wszystkie przedsiębiorstwa i instytucje, które wystawiają się na Hannover Messe lub w inny sposób uczestniczą merytorycznie w targach, mogą zgłaszać swoje produkty i rozwiązania do nagrody Hermes Award. Wręczana jest ona corocznie podczas uroczystej ceremonii otwarcia targów Hannover Messe twórcom najbardziej innowacyjnego produktu bądź rozwiązania technologicznego. Wśród kryteriów oceny zasadniczą rolę odgrywa stopień innowacji technologicznej a także korzyści dla sektora przemysłowego, środowiska naturalnego i społeczeństwa. Jury bierze także pod uwagę aspekty ekonomiczne oraz dojrzałość produktu do implementacji na rynku.

>>Dla specjalistów z branży mamy bezpłatne karty wstępu na wszystkie dni Hannover Messe 2019 na stronie rejestrującej i aktywującej e Ticket<<Po rejestracji, każda osoba otrzymuje drogą elektroniczną spersonalizowany bilet do wydruku (format A4). Prosimy zwrócić uwagę, że bilety są ważne tylko po zarejestrowaniu i aktywacji na stronie internetowej.


Źródło: Targi Hanowerskie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również