Pokazy lakiernicze na powierzchni demonstracyjnej

targi ITM 2018 © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Przez wszystkie cztery dni targów ITM Polska 2018 odbywają się pokazy lakiernicze na powierzchni demonstracyjnej, podczas których o nowych rozwiązaniach i technologiach opowiadają specjaliści z branży obróbki powierzchni.

Pokazy lakiernicze na powierzchni demonstracyjnej to profesjonalnie zaprojektowane i przygotowane spotkanie specjalistów z branży obróbki powierzchni, którzy nawiązują tu bezpośrednie kontakty biznesowe i mogą wymienić poglądy na temat przyszłości przemysłu.Tylko tutaj zwiedzający targi będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń różnych producentów podczas codziennych pokazów na żywo na różnych systemach lakierniczych – mówił organizator Poligonu Julian Ciesielski.

Na specjalnej przestrzeni demonstracyjnej Poligon Umiejętności można przeprowadzać rozmowy ze specjalistami, m.in. od urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, myjek, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin, systemów transportu czy systemów szlifowania. Pozwala to znaleźć rozwiązania problemów, które pojawiają się w lakierni czy innym zakładzie obróbki powierzchni.

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających były wykłady tematyczne z mechanicznej obróbki powierzchni, malowania na mokro oraz proszkowego, które odbyły się przy powierzchni prezentacyjnej w drugi dzień targowy. Uczestnicy mogli się sporo dowiedzieć m.in. na temat celowości i zakresu modernizacji lakierni proszkowych, zastosowania szczotek ściernych w procesach szlifowania, szczotkowania i gratowania powierzchni, adaptacji technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych (KBT) do nowych gałęzi przemysłu, a także oprzyrządowania pomiarowego w erze Przemysłu 4.0.

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również