Polska dywizja cięcia laserowego Mitsubishi Electric

© Mitsubishi Electric

Udostępnij:

Z dniem 1 stycznia 2013 roku firma Mitsubishi Electric Europe BV otworzyła w swojej siedzibie w Krakowie-Balicach nową dywizję, której zadaniem jest rozwijanie sieci sprzedaży wycinarek laserowych tej firmy w regionie Europy Centralno-Wschodniej.

Dywizja LPM (Laser Processing Machines) odpowiada również za pomoc dealerom w krajach ww. regionu w promowaniu marki Mitsubishi, za szkolenia techniczne i handlowe oraz zapewnienie pełnego serwisu wycinarek laserowych z poziomu producenta.Pierwszym dealerem wycinarek laserowych regionu Europy Centralno-Wschodniej została polska firma Polteknik LTD sp z o.o. mająca swoją siedzibę w Miszewku koło Gdańska. Firma Polteknik została wybrana na wyłącznego przedstawiciela Mitsubishi z uwagi na ponad 22-letnie doświadczenie w branży metalowej, profesjonalny zespół serwisowy, skuteczne promowanie firm, z którymi współpracuje, dotychczasowe sukcesy sprzedażowe maszyn oraz nowoczesny model zarządzania oparty na indywidualnym podejściu do klientów. Dodatkowo jest to firma mająca już w swojej ofercie inne japońskie maszyny - wykrawarki i prasy krawędziowe firmy Muratec.www.mitsubishi-automation.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również