Polska edycja konkursu vector® 2014 rozstrzygnięta

©

Udostępnij:

Firma igus w trakcie targów Mach-Tool w Poznaniu ogłosiła laureatów polskiej edycji konkursu vector® 2014. Aby wziąć w nim udział, należało przedstawić jury aplikacje, w których zastosowano prowadniki kablowe igusa.

Nowoczesne polimerowe prowadniki kablowe są nieodłącznym elementem współczesnych gałęzi przemysłu automatyzacji maszyn. Prowadniki te zapewniają bezpieczne zasilanie energią, danymi, mediami i są zawsze w ruchu. Prowadniki kablowe mają szerokie zastosowanie w suwnicach i przemyśle maszynowym jak również w robotyce i aplikacjach clean room. 

Nagroda vector® uhonorowała wyjątkowe i interesujące aplikacje zasilania energią.

 

Miejsce I

Zemat Technology Group LTD – Spawarka wysokiej częstotliwości

 Miejsce II

Wamet – Maszyna wiertniczo-palownicza

 

Miejsce III

FIAT – Fiat Auto Poland – System transportowy

 

Zwycięzca został ogłoszony podczas konferencji, organizowanej przez igus® na targach Mach-Tool w Poznaniu. Firma igus chciałaby podziękować uczestnikom oraz zaprosić do obejrzenia wszystkich aplikacji konkursowych na swoim oficjalnym kanale youtube.pl/igusPolska

 

Więcej informacji również na: www.igus.pl/vector

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również