Polskie chmury nad Genewą

© OXYCOM

Udostępnij:

W dniach 24-27 października br. odbędzie się w Genewie kolejna edycja jednych z najważniejszych targów branży telekomunikacyjnej: ITU Telecom World 2011. Spotkają się tam najważniejsi gracze na światowym rynku nowych technologii, renomowani eksperci z tej dziedziny oraz wiele osób ze świata polityki, kształtującej współczesną rzeczywistość.

Na targach będzie obecna wyjątkowo silna polska reprezentacja: pod patronatem naszego Ministerstwa Infrastruktury w Genewie zostanie zaprezentowany Polski Pawilon Narodowy, promujący nasz kraj, przede wszystkim, jako aktywnego i ważnego gracza na globalnym rynku nowych technologii. Będzie to też znakomita okazja do podkreślenia naszej prezydencji w Unii Europejskiej i nadania jej bardzo aktualnych treści.W Pawilonie zaprezentują się zaproszone przez Ministerstwo firmy, liderzy innowacji w swoich dziedzinach: Netia, TP, Cyfrowy Polsat, Comarch, Play, Pomorska Strefa Ekonomiczna oraz wrocławski OXYCOM, promujący najbardziej obiecujący aktualnie trend w nowych technologiach, czyli cloud computing oraz związane z nim specjalistyczne usługi IT.

Genewskie spotkanie na technologicznym szczycie, pełne będzie premierowych prezentacji, spotkań roboczych, warsztatów oraz wykładów o tym, co w najbliższej przyszłości będzie nadawać tempo rozwojowi usług telekomunikacyjnych, informatycznych i internetowych, zarówno dla biznesu, jak i końcowych użytkowników na całym świecie.

O perspektywach i kontekście Targów ITU 2011, opowiada Piotr Mazurkiewicz - Prezes Zarządu OXYCOM SA: To wydarzenie to znakomita okazja na pokazanie światu naszych, często autorskich, rozwiązań na polu technologii informatycznych i telekomunikacyjnych dedykowanych dla nowoczesnego biznesu. Są to m.in. zaawansowane platformy dla producentów oprogramowania (SaaS), integracja różnych środowisk na przykładzie edukacji oraz prywatna „chmura" dla firm.
Na rynku jest mnóstwo miejsca na wdrażanie nowoczesnych usług IT np. takich jak nasz OXYSoft - wypożyczalnia oprogramowania na godziny z Chmury IT. Każdy biznes oparty o cloud computing jest bez porównania bezpieczniejszy jeśli idzie o ciągłość pracy i ochronę danych, a przy tym tańszy i bardziej przyjazny. Proponujemy zintegrowane produkty i platformy dosyłania programów oraz treści dla odbiorców biznesowych i organizacji, które mają szansę zmienić oblicze polskiego biznesu IT czy e-learningu. O tym oraz o nowych rozwiązaniach opracowywanych przez OXYCOM będziemy rozmawiać na ITU 2011 i przy okazji prezentować perspektywy rozwoju branży, którą właśnie współtworzymy.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również