Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze z udziałem biznesu

© PixaBay

Udostępnij:

W Szanghaju 23 listopada odbyło się Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze. Wzięli w nim udział przedstawiciele polskiego i chińskiego biznesu.

W ramach forum zaplanowane były m.in. rozmowy B2B między polskimi a chińskimi partnerami. Odbyły się także spotkania przedstawicieli instytucji finansowych obu krajów. Podczas forum podpisane zostały umowy dotyczące m.in. dostaw mleka do ChRL (OSM Łowicz), maszyn dla sektora wydobywczego (Grupa Kopex), współpracy w zakresie spedycji (firma Hatrans) i współpracy w Polsce w zakresie sektora IT/ICT (Huawei Haina - Politechnika Poznańska i Huawei i Poznańskie Centrum Superkomputerów i Sieci).Forum zgromadziło ponad 600 uczestników, w tym około 500 przedstawicieli wiodących firm z Szanghaju i prowincji Jiangsu i Zhejiang. Ze strony polskiej wzięło w nim udział 57 firm.

Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze w Szanghaju zostało zorganizowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiZ), Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Ministerstwo Gospodarki, Konsulat Generalny RP w Szanghaju, WPHI w Szanghaju oraz China Council for the Promotion of International Trade.

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również