Portal My Pages Seco bogatszy o nową aplikację

© Seco

Udostępnij:

Jako cześć portalu My Pages firmy Seco, Suggest pomaga producentom ze wszystkich branż dobierać rozwiązania w zakresie frezowania, toczenia, wiercenia lub gwintowania, niezbędne do tworzenia ich wyjątkowych produktów.

Aplikacja Suggest łączy w sobie szeroki zbiór danych dotyczących tysięcy narzędzi skrawających firmy Seco oraz ponad 80 lat doświadczenia w inżynierii i rozwoju procesów. Zaawansowane algorytmy aplikacji Suggest pozwalają szybko i łatwo zarekomendować narzędzia skrawające i strategie obróbki zarówno prostych, jak i skomplikowanych elementów. Aplikacja Suggest jest na bieżąco aktualizowana przez ekspertów Seco, podążających za postępem technologicznym, nowymi produktami i procesami, tak aby użytkownik zawsze miał dostęp do najnowszych informacji.Pomoc w rozwiązywaniu problemów w ramach programu Suggest daleko wykracza poza możliwości tradycyjnych aplikacji doboru narzędzi. System prezentuje realne rozwiązania na podstawie informacji podanych przez użytkownika, takich jak materiał obrabianego elementu i warunki obróbki. Wszystko to trwa zaledwie kilka minut w przeciwieństwie do godzin spędzonych na wertowaniu katalogów z produktami. Aplikacja podaje także ceny netto oraz dostępność rekomendowanych produktów.

Co więcej, Suggest podaje konkretne zalecenia na podstawie nawet minimalnej ilości danych. Operuje domyślnymi wartościami dla każdego parametru, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet osoby z niewielką wiedzą dotyczącą przemysłu metalowego. To istotne z uwagi na to, że trudno dziś znaleźć wysoko wykwalifikowanych pracowników. Użytkownik może również przeglądać i edytować parametry skrawania na każdym etapie obróbki, jak również sortować, filtrować i porównywać opcje alternatywne. Wszystkie wyniki można zapisać, udostępnić lub wydrukować.

Aplikacja Suggest jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i służy producentom niezależnie od tego, czy potrzebują pomocy w znalezieniu odpowiedniego narzędzia do nowego zlecenia czy chcą się zapoznać z możliwościami bieżących zastosowań. Za pośrednictwem portalu My Pages mają oni także dostęp do portletu Suggest w chmurze wyświetlanego w przeglądarkach internetowych na komputerach, tabletach i smartfonach. My Pages jest w pełni elastycznym portalem, charakteryzującym się łatwością obsługi, przejrzystością, łatwą nawigacją i szybkim wyszukiwaniem produktów na dowolnym urządzeniu.Źródło: Mepax

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również