PowerScan PM8500

©

Udostępnij:

PowerScan PM8500 to wysokiej jakości, bezprzewodowy skaner typu area imager. Oferuje wielokierunkowy odczyt kodów jedno- i dwuwymiarowych z odległości do 30 cm. W ofercie Datalogic Scanning dostępne są trzy wersje modułów skanujących: moduł standardowy, moduł o szerokim kącie odczytu oraz moduł do kodów o dużej gęstości (HD).

Cechą charakterystyczną urządzenia jest wysokiej rozdzielczości czujnik obrazu, spełniający wymagania większości aplikacji przeznaczonych do rozwiązań magazynowych, logistycznych, transportowych, produkcyjnych itp.
System bezprzewodowej komunikacji Datalogic STAR Cordless System umożliwia połączenia typu punkt-punkt oraz punkt-wielopunkt, co znacznie wpływa na poprawę produktywności i elastyczności w miejscu pracy. Opatentowane przez Datalogc Scanning technologie Green Spot oraz Datalogic 3GLTM (3 Green Lights) informują użytkownika o prawidłowym odczycie kodu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o dużym natężeniu hałasu, który jest charakterystyczny dla środowiska przemysłowego.
Opcjonalnie PowerScan PM8500 został wyposażony w graficzny wyświetlacz oraz klawiaturę. Dzięki temu operator może w każdej chwili sprawdzić stan naładowania baterii, godzinę, a także odebrać i przesłać wiadomość tekstową do komputera. Zaletą modelu PM8500 jest możliwość szybkiej wymiany baterii, co nie powoduje długich przestojów w pracy.
Przeprowadzone testy wykazały wysoką odporność skanera na działanie niskich i wysokich temperatur, działanie kurzu, pyłu, wilgoci oraz upadki z wysokości 2 m na powierzchnię betonową (norma IP65). Ergonomiczna, lekka i zbalansowana obudowa zapewnia optymalny komfort pracy podczas intensywnego skanowania.


Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również