Powiększenie rodziny folii systemu Armorlite®Premium

Preview
Reklama
Reklama

Firma Warsfoll® rozszerzyła ofertę architektonicznych folii okiennych Armorlite®Premium o dwa nowe produkty w odcieniu antycznego srebra: ARGON 65SR i ARGON 50SR.

Nowe folie w ofercie Warsfoll® należące do rodziny Armorlite®Premiumposiadają unikalny na rynku polskim system wybiórczej eliminacji spektrum światła. Zarówno ARGON 65SR i ARGON 55SR dzięki rozpylanym cząstkom srebra efektywnie zatrzymują ciepło słoneczne przy dużej jasności.

Reklama

Główne zalety nowych folii Argon 50 i 65 SR:

-         doskonale odbijają ciepło jednocześnie przepuszczając ponad 60% światła,

Reklama

-         posiadają odcień antycznego srebra,

-         niska absorpcja cieplna folii redukuje ryzyko pękania szyb, dzięki czemu folia mogą być stosowane na szybach zespolonych i przyciemnianych bez obawy o ich uszkodzenie

Dzięki zastosowanej technologii wybiórczego spektrum nowe folie  Armorlite®Premium przepuszczają  światło widzialne jednocześnie blokując ciepło słoneczne. Folie stosowane w pomieszczeniach biurowych wpływają na zwiększenie komfortu pracy, ale przede wszystkim powodują zmniejszenie zużycia energii. Wszystko to pozwala na zwiększenie oszczędności i poprawę wydajności pracy w firmie. Nowe folie okienne w ofercie Warsfoll® to ponadto znakomity efekt dekoracyjny. Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami,  zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz.  W lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz, zaś w zimie odbijają uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia. Zastosowanie folii pozwala również obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie. Wszystkie folie serii Armorlite®Premium wyposażone są w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie, zapewniając długie lata trwałości. Posiadają 5-letnią gwarancję na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.

www.warsfoll.com.pl

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama