Poznaliśmy laureatów Złotego Medalu MTP

© MTP

Udostępnij:

Do udziału w ITM Polska 2016 zgłosiło się ponad 1000 firm. Wśród nich znaczący udział stanowią wiodące polskie przedsiębiorstwa oraz uznani w Europie producenci i dystrybutorzy światowych marek. Wystawcy zapowiadają przekrojową i obfitującą w nowości ofertę. 

W dniach 7-10 czerwca 2016 roku w Poznaniu odbędą się Targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska. To największe wydarzenie targowe dla branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej.Targom towarzyszy konkurs o Złoty Medal MTP – to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

W ramach targów ITM Polska aż 26 firm otrzymało to prestiżowe wyróżnienie, w tym 4 instytucje, reprezentujące salon Nauka Dla Gospodarki. Gala wręczenia Złotych Medali odbędzie się podczas uroczystego otwarcia bieżącej edycji targów ITM Polska 2016.

Wszystkich laureatów nagrody można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: MTP

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również