Precyzyjne cięcie z firmą Stigal na targach ITM 2019

Stigal, system bezpieczeństwa Guard Line-O © Stigal

Udostępnij:

Polski producent maszyn Stigal podczas tegorocznej edycji targów ITM 2019, odbywającej się pod hasłem „Na drodze do Przemysłu 4.0”, prezentuje cztery nowości. Wśród nich m.in. DYNAMIC X-PRO oraz system znakowania atramentowego INK-100.Suport drukujący INK-100 odpowiada za błyskawiczne znakowanie detali metodą atramentową na przecinarce plazmowej. Dodatkowo pozwala na szybkie opisywanie detali znakami alfanumerycznymi bez ingerencji w strukturę materiału. Rozwiązuje problem odklejających się naklejek, opisywania detali pisakiem  bądź pędzelkiem.


TOP w kategorii
SmartCUT Intuicyjny Kreator Cięcia to powtarzalna jakość cięcia plazmowego bez wysiłku. Inteligentny asystent cięcia, którego sercem jest panoramiczny panel dotykowy o przekątnej aż 21,5 cala. Umożliwia uzyskanie wysokiej jakości cięcia w trzech szybkich i łatwych krokach, bez względu na poziom doświadczenia operatora.

EasyCONTROL zapewnia komfort i bezpieczeństwo przy pracy z maszyną CNC. Możliwa jest obsługa maszyny z dowolnegomiejsca. Lekki i poręczny pilot bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie przecinarką plazmową z dowolnego miejsca w strefie pracy maszyny. Znacznie przyśpiesza pracę operatora, zwłaszcza w przypadku maszyn o dużym zakresie roboczym.

System bezpieczeństwa Guard Line-O jest system optycznym w połączeniu z innowacyjnym absorberem energii wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa dla maszyn do cięcia plazmowego o prędkościach do 45 m/min. Spełnia normę PN-EN ISO 17916.

Źródło: MTP

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również