Premier Farnell dostarcza nowy Raspberry Pi Compute Module 3+

Farnell, komputer Raspberry Pi Compute Module 3+ © Premier Farnell

Udostępnij:

Zmodernizowany Compute Module o podwyższonej wydajności rozpraszania ciepła, takiej jak w Raspberry Pi 3 Model B+, ale o mniejszych rozmiarach, z czterema wariantami pamięci Flash oraz o szerszym zakresie temperatur pracy.


Premier Farnell, dystrybutor rozwiązań rozwojowych, rozpoczął przyjmowanie zamówień na nowy Raspberry Pi Compute Module 3+, oferowany z wysyłką tego samego dnia. Raspberry Pi Compute Module 3+ cechuje się takim samym, podwyższonym zakresem odporności na temperatury oraz łatwością użytkowania, jak Raspberry Pi 3 Model B+, ale mniejszymi rozmiarami i możliwością wyboru wariantów różniących się pojemnością pamięci Flash. Dzięki temu będzie dobrze dopasowany do bardzo dużej liczby aplikacji wbudowanych, a w tym do urządzeń IoT, automatyki przemysłowej oraz systemów monitoringu i sterowania.


TOP w kategorii
Raspberry Pi Compute Module 3+ bazuje na 64-bitowym procesorze aplikacyjnym Broadcom BCM2837B0, pracującym z zegarem 1,2 GHz i ma wbudowane 1 GB pamięci RAM. Projektanci mogą teraz wybrać pomiędzy różnymi wariantami wbudowanej pamięci Flash – dostępne są warianty z 8 GB, 16 GB i 32 GB pamięci eMMC, a także wersja „Lite”, w której nie ma wbudowanej pamięci eMMC Flash, co pozwala dopasować płytkę do konkretnych potrzeb w zakresie pojemności na dane.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również