Prezentacja nowoczesnych metod Seco/Warwick podczas Thermprocess 2019

przemysł 4.0, obróbka cieplna metalu, Seco/Warwick, technologie, Thermprocess 2019 © pixabay

Udostępnij:

Niespotykane dotąd zmiany dotykają obecnie różne branże. Nowe technologie z jednej strony dają nowe możliwości, ale z drugiej stanowią wyzwanie. Jakie są wyzwania i czym jest Przemysł 4.0 w świecie obróbki cieplnej metalu?

Seco/Warwick, często nazywany „innowatorem”, „czempionem”, „wyznaczającym trendy” lub „jednym z pięciu najważniejszych dostawców urządzeń i usług w zakresie obróbki cieplnej metali”, przedstawi swoje nowinki technologiczne i najnowsze produkty podczas tegorocznych targów Thermprocess w Dusseldorfie. Najnowsze wiadomości!

- Targi Thermprocess są ogromnym i bardzo ekscytującym wydarzeniem, na którym nie można przegapić równie ekscytujących prezentacji produktów. Goście, którzy odwiedzą stoisko Seco/Warwick, nie będą zawiedzeni. Poza obecnymi produktami flagowymi, firma przedstawi nowości oferujące wyjątkowy rodzaj obróbki cieplnej - powiedziała Katarzyna Sawka, dyrektor Globalny Marketingu Grupy Seco/Warwick.


TOP w kategorii
Inteligentniejsze fabryki dzięki Seco/Warwick

Wraz z ogłoszeniem nowych produktów, Secp/Warwick przedstawi systemy, które podnoszą wydajność produkcji dzięki wykorzystaniu innowacji i wdrożeniu najnowszych dostępnych technologii w tworzeniu inteligentnych narzędzi.

Narzędzia te: Seco/Predictive (zaawansowany, inteligentny system sterowania urządzeniami, który wykrywa potencjalne usterki przed ich wystąpieniem) oraz Seco/Lens usprawniają procesy produkcyjne dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, Internetu Rzeczy i najnowszych koncepcji Przemysłu 4.0.

Przyjdź i przekonaj się

Seco/Warwick zaprasza wszystkich ekspertów i specjalistów branżowych na prezentację oraz zaprasza do odwiedzenia stoiska (C26 w hali 9), gdzie można będzie zobaczyć najnowsze usprawnienia i innowacje technologiczne – dosłownie i w przenośni – w nowym wymiarze.

Prezentację pt. „Hartowanie pojedynczych elementów w azocie zamiast hartowania w prasach” w dniu 27 czerwca o godzinie 10:30 podczas Sympozjum Thermprocess w hali 9/D74 wygłosi Maciej Korecki, wiceprezes segmentu pieców próżniowych, Seco/Warwick.

Źródło: Seco/Warwick

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również