Prezentacja włoskich targów BI-MU podczas ITM

©

Udostępnij:

W dniu 6 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja mediolańskich targów BI-MU. Jest to jedna najważniejszych imprez targowych we Włoszech dla branży obrabiarek do obróbki skrawaniem i do obróbki plastycznej, robotów, automatyzacji, produkcji cyfrowej (digital manufacturing), technologii pomocniczych i technologii wspomagających.


W tym roku wydarzenie odbędzie się od 9 do 13 października w Fieramilano Rho. Będzie to już 31. edycja targów BI-MU. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy będzie „Cyfrowa epoka obrabiarek”, ze szczególnym naciskiem na takie tematy jak: internet rzeczy (internet of things), analiza dużych zbiorów danych (big data), bezpieczeństwo teleinformatyczne (cyber security), przetwarzanie w chmurze/chmura obliczeniowa (cloud computing), rzeczywistość rozszerzona (augmented reality), informatyzacja przedsiębiorstw (system integrator), drukowanie przestrzenne/produkcja warstwowa (additive manufacturing), sterowanie wizyjne i sterowanie systemami (vision e systems control).


TOP w kategorii
Promowane przez UCIMU-SISTEMI PER PRODURRE (Stowarzyszenie Włoskich Producentów Obrabiarek, Robotów i Automatyzacji) i zorganizowane przez EFIM (Przedsiębiorstwo Włoskich Targów Maszynowych) 31. targi BI-MU prezentują w tym roku odnowiony katalog technologiczny, który obejmuje wszystkie rozwiązania odnoszące się do fabryki przyszłości, a także wiele nowych projektów, które zostaną zrealizowane na powierzchni wystawienniczej stworzonej w celu przekształcenia tej imprezy w zrównoważoną ofertę wystawy technologicznej, obszarów tematycznych, stref informacyjno-rozrywkowych oraz obszarów, w których odbędą się konferencje.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również