Process Automation - ruszyła rejestracja

Process Automation ©

Udostępnij:

W dniach 7-8.06.2018 w Toruniu odbędzie się dwunasta edycja konferencji naukowo-technicznej Process Automation. Po raz kolejny partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Siemens.

Wiodącym tematem tegorocznej edycji konferencji będzie optymalizacja kosztów funkcjonowania nowoczesnego działu utrzymania ruchu z wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej.Organizatorzy zaplanowali trzy bloki tematyczne podczas konferencji:

- Potrzeby i wyzwania stojące przed Służbą Utrzymania Ruchu
- Narzędzia i kompleksowe rozwiązania poprawiające efektywność działania Służb Utrzymania Ruchu
- Nowe perspektywy w automatyce procesowej i ich wpływ na funkcjonowanie Służb Utrzymania Ruchu w przyszłości.

Konferencja została objęta patronatem honorowym Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Izby Gospodarczej Gazownictwa, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Politechniki Wrocławskiej oraz Urzędu Dozoru Technicznego.

>>Rejestracja na konferencję<<

Partnerami konferencji są następujące firmy: Encon, Mawos, Procom System, Pro-Control, Stoltronic oraz TheusLED.

Do udziału w konferencji zaproszone są osoby pełniące funkcje dyrektorów technicznych, głównych automatyków oraz kierowników utrzymania ruchu.

Koszt udziału w konferencji to 450 zł netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 300 zł netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym oraz 150 zł netto za udział bez noclegu. Uczestnicy konferencji mają zapewniony udział w konferencji, materiały konferencyjne, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym typem uczestnictwa.Konferencja odbędzie się w hotelu Bulwar **** w Toruniu.

Więcej informacji: www.konferencja-processautomation.pl

Źródło: Process Automation

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również