Produkcja Made in Poland na drodze do Przemysłu 4.0

BPSC
Reklama
Reklama

Zakończyły się pierwsze śniadania biznesowe w ramach ogólnopolskiego cyklu spotkań Produkcja Made in Poland na drodze do Przemysłu 4.0  zorganizowanego przez producenta systemów ERP, firmę BPSC.

Spotkania w Gdańsku i Koszalinie zgromadziły przedstawicieli zarządów, szefów produkcji i IT firm produkcyjnych z wielu różnych branż: od spożywczej poprzez produkcję elementów elektrycznych, metalowych czy hydraulicznych po produkcję mebli i budowę statków. W gronie specjalistów omówiono aktualne tematy związane z Przemysłem 4.0, nowe trendy w światowej produkcji oraz zaprezentowano zawansowane rozwiązania IT wspomagające Przemysł 4.0. Przyjazna atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń. Największe zainteresowanie budziły m.in. kwestie zintegrowanego planowania, automatyzacji zbierania danych produkcyjnych oraz wizualizacja procesu produkcyjnego.

Reklama

Na kolejne spotkania z cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu organizatorzy zapraszają już wkrótce do Wrocławia (12 października) i Poznania (9 listopada).

Reklama

Źródło: BPSC

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama