Profesjonalne szkolenia Festo bez wychodzenia z domu

©

Udostępnij:

Polski oddział Festo Didactic ogłosił wprowadzenie interaktywnych szkoleń i kursów, jako szybkiego i skutecznego sposobu zbudowania odpowiednich umiejętności oraz kwalifikacji pracowników, dokładnie w tych obszarach, których firma aktualnie potrzebuje.

Dzięki interaktywnym szkoleniom Festo Didactic przedsiębiorstwa będą mogły zapewnić swoim pracownikom fachową wiedzę i umiejętności, korzystając z pełnego zakresu interaktywnych szkoleń i kursów e-learningowych:iconLinkPN111 Kurs online Podstawy pneumatyki

iconLinkPN281 Kurs online Podstawy elektropneumatykiNa czas szkolenia uczestnikom udostępnione zostanie niezbędne oprogramowanie do realizacji części praktycznej szkolenia – Festo FluidSIM 5:

Do realizacji interaktywnych szkoleń on-line wykorzystywana jest jedna z najpopularniejszej platformy szkoleniowej na świecie ZOOM. Na życzenie, szkolenia mogą zostać przeprowadzone przy użyciu innych dedykowanych narzędzi jak MSTeams, Skype for Business lub innych wskazanych przez zamawiającego.

Źródło: Festo Didactic Polska

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również