Proma Polska – solidny partner

Preview
Reklama
Reklama

Spółka Proma Polska, nieprzerwanie już od trzynastu lat, oferuje szeroki wachlarz maszyn i narzędzi przeznaczonych do obróbki drewna i metalu. Urządzenia stosowane są zarówno w warsztatach domowych i rzemieślniczych, jak i u całego szeregu użytkowników profesjonalnych.

Szerokie grono odbiorców i tysiące urządzeń marki Proma stosowanych w różnych zakładach z wielu branż wiąże się bezpośrednio z koniecznością zapewnienia profesjonalnej obsługi serwisowej. Od początku obecności na polskim rynku, jako jeden z pierwszych producentów maszyn do obróbki drewna i metalu, spółka oferuje konsumentom pełną 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty marki Proma. Dzięki temu każdy kupujący może być pewien, że urządzenie, którego jest właścicielem, będzie objęte rzetelną i należytą obsługą posprzedażową. Spółka oferuje także serwis pogwarancyjny zarówno maszyn własnej produkcji, jak i innych urządzeń dostępnych na rynku.

Reklama

Szeroki wachlarz usług
Zapewnienie płynności realizacji oferowanych usług wiąże się bezpośrednio z posiadaniem własnego działu serwisu, który w przypadku marki Proma zlokalizowany jest w centrali spółki we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie branżowe i podnoszenie kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach pozwalają serwisantom na oferowanie najwyższej jakości wiedzy, która wpływa bezpośrednio na poprawę kontaktów z partnerami handlowymi i konsumentami. Własny warsztat obróbki skrawaniem jest natomiast gwarantem stałej dostępności części zamiennych, ulepszania produktu i dostosowywania go do potrzeb klienta. Nie bez znaczenia dla utrzymania najwyższej jakości oferty jest również tzw. przegląd zerowy. Stanowi on podstawę sprzedaży każdej maszyny i realizowany jest przed wysyłką towaru. Podczas przeglądu urządzenie przechodzi szereg testów, mających na celu sprawdzenie wszystkich newralgicznych elementów wpływających na parametry pracy. Powstały w ten sposób wewnętrzny raport jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego asortymentu. Spółka Proma Polska, jako jedyna firma w branży, świadczy nieodpłatnie usługę przeglądu zerowego.

Dział doradztwa technicznego i serwis to także usługi dodatkowe, takie jak pierwsze uruchomienie maszyny oraz pokaz jej funkcjonalności. W ramach pierwszej z nich w siedzibie użytkownika są wykonywane takie czynności, jak posadowienie i poziomowanie urządzenia, zdjęcie konserwacji i podłączenie instalacji elektrycznej oraz uruchomienie wraz ze sprawdzeniem i regulacją mechanizmów. Pokaz funkcjonalności jest objaśnieniem zasad funkcjonowania maszyny i realizowany jest zwykle w pakiecie łącznie z pierwszym uruchomieniem.

Dbając o komfort pracy użytkowników maszyn i urządzeń marki Proma, w czerwcu bieżącego roku spółka wprowadzi zmiany w zasadach udzielanej gwarancji. Stała troska o urządzenie jest gwarantem jego sprawnego działania, dlatego – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – część maszyn z oferty będzie wyposażana w dodatkowy licznik motogodzin. Umożliwi to precyzyjne określenie terminu wykonania przeglądu technicznego. Warto podkreślić, że warunki gwarancji udzielanej na maszyny Proma są stałe i w równym stopniu dotyczą firm (faktura VAT), jak i użytkowników końcowych nieprowadzących działalności gospodarczej (zakup na paragon).

Powiązane firmy

Reklama

e-Proma
Model biznesowy spółki oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Autorski system e-Proma jest oprogramowaniem pozwalającym pracownikom firmy i klientom sprawnie kooperować we wszystkich obszarach wzajemnych relacji. Korzystanie z systemu daje m.in. takie możliwości, jak: sprawdzenie dostępności urządzenia, złożenie zamówienia, śledzenie statusu jego realizacji oraz dostęp do informacji związanych z obsługą reklamacyjną. Funkcjonalność oprogramowania jest stale rozwijana i ma na celu zagwarantowanie najwyższej jakości obsługi począwszy od sprzedaży i marketingu, przez logistykę dostaw, a na obsłudze serwisowej skończywszy. Cały zespół handlowy pracujący w terenie wyposażony jest w mobilne urządzenia pozwalające realnie zwiększyć czas poświęcany na obsługę klienta oraz eliminujące błędy powstające przy używaniu tradycyjnej formy dokumentów.

Pełna oferta firmy prezentowana jest w katalogu produktowym, dostępnym bezpłatnie u wszystkich partnerów handlowych. Asortyment spółki jest również dostępny w sieci dystrybucji powstałej w 2012 r. Grupy Polskie Centrum Narzędziowe SA. Wszelkie dane niezbędne do kontaktu z firmą znajdą Państwo w witrynie internetowej, której nowa odsłona dostępna jest pod adresem: http://www.promapolska.pl.
Zapraszamy do współpracy.

Proma Polska jest dostawcą Grupy PCN S.A.

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama