Przełączniki Cisco Catalyst 2960S

©

Udostępnij:

W ofercie firmy RRC Poland pojawiły się nowe przełączniki dostępowe Cisco Catalyst 2960S. Poszczególne modele, choć stanowią kontynuację znanej serii Catalyst 2960 i są oferowane w podobnych cenach, to znacznie przewyższają poprzedników pod względem funkcjonalności.

Nowe przełączniki dostępowe Cisco Catalyst 2960S wyposażono w 24 lub 48 portów 10/100/1000 Mbps, z których każdy zapewnia przepustowość na poziomie 1Gpbs. W wybranych modelach dostępne są dwa porty uplink 10 Gbps. Użytkownicy przełączników Catalyst mogą opcjonalnie korzystać także z możliwości, jakie daje technologia Power over Ethernet.
Warta uwagi jest obsługa technologii FlexStack, która umożliwia łączenie urządzeń w stos, co było do niedawna domeną przełączników wyższych klas. Jeden stos, który składa się z maksymalnie 4 urządzeń, pozwala na osiągnięcie przepustowości 40 Gbps. Przełączniki Cisco Catalyst 2960S dysponują portem USB, a dzięki zwiększonej integracji układów scalonych zapewniają zmniejszony pobór mocy.Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również