"Przemysłowa wiosna" coraz bliżej

© Targi Kielce

Udostępnij:

Zaplanowane na 28-30 marca 2017 r. targi STOM będą się składać aż z 9 salonów: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE CONTROL STOM oraz Dni Druku 3D.

Jak co roku w trakcie „Przemysłowej Wiosny” w Kielcach swoją ofertę zaprezentują czołowi producenci z Polski oraz wielu krajów z całego świata. Mocnym punktem tegorocznej edycji targów będą Dni Druku 3D organizowane po raz kolejny przez FabLab Kielce. To wydarzenie na skalę europejską, które na stałe wpisało się w atrakcje targów STOM. Wydarzenie z roku na rok gromadzi coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się drukiem 3D. W ramach wystawy w 2016 r. wystąpiło blisko 90 firm z Polski i zagranicy, które prezentowały ponad 150 profesjonalnych drukarek, wykorzystujących do druku na przykład kompozyty metali.Targi Kielce przygotowały wiele udogodnień dla wystawców i zwiedzających, w tym bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu czy bezpłatny wstęp dla wcześniej zarejestrowanych przez stronę internetową Targów Kielce. Atutem Kielc jest także nowoczesna infrastruktura Centrum Kongresowego oraz nowo wybudowane drogi ułatwiające dojazd do niego.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również