„Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce

©

Udostępnij:

Blisko 800 firm, po raz pierwszy w historii cyklu zajęte wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka targowego - „Przemysłowa Wiosna” 2017, która w Targach Kielce rozpocznie się już 28 marca, zapowiada się jeszcze bardziej rekordowo niż zeszłoroczna, która zachwyciła wystawców i zwiedzających.

Od lat odpowiedzią na oczekiwania przedstawicieli szerokiej gamy branż przemysłowych jest „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce, składająca się aż z 9 wydarzeń B2B. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE CONTROL STOM oraz Dni Druku 3D odbędą się w Targach Kielce od 28 do 30 marca 2017. Po raz pierwszy w historii wystaw ekspozycja zajęła wszystkie hale.
- Analizując to, co dzieje się przed tegorocznymi targami myślimy o ustawieniu w przyszłym roku dodatkowych pawilonów wystawowych, tak jak ma to miejsce podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH – mówi Piotr Pawelec, menadżer projektu – zachęcam wszystkich wystawców do rezerwowania miejsc już na 2018 rok.„Przemysłowa Wiosna” z nowościami
Prócz krajowej czołówki w czasie targów spod znaku STOM znajdziemy ofertę między innymi: z Austrii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Szwecji, Niemiec, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch czy Tajwanu i Korei Południowej. Wystawcy tradycyjnie szykują na kieleckie wystawy szereg nowości.

- Podczas targów STOM TOOL 2017 firma PAX PHU zaprezentuje urządzenia do wykrawania otworów, cięcia, wiercenia i gwintowania oraz gięcia stali które cechuje najlepsza relacja ceny do jakości , co w prosty sposób przekłada się na możliwość podniesienia jakości parku maszynowego oraz rozszerzenia możliwości produkcyjnych – wylicza Paweł Wachholc, właściciel firmy PAX - udział w Targach STOM pozwala nam zaprezentować technologiczne nowości oraz innowacje wdrażane przez producentów naszych maszyn.Już trzy Dni Druku 3d
Dni Druku 3D, wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „Wspak”, to dziś najważniejsze spotkanie branży w naszej części Europy. Dni Druku 3D towarzyszące do tej pory „Przemysłowej Wiośnie” w Targach Kielce stają się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw. Edycja w marcu 2016 roku zgromadziła ponad 80 wystawców oraz przyciągnęła liczbę 8 tys. zwiedzających. Do tej pory najnowsze technologie druku przestrzennego można było poznawać przez dwa dni, od marca 2017 roku będą to już trzy dni.

„Targi Kielce – wszystko zaczyna się od spotkania”
Bezpłatny, bezprzewodowy internet dla wystawców i zwiedzających. Bezpłatny wstęp dla wcześniej zarejestrowanych poprzez stronę internetową Targów Kielce - to tylko początek udogodnień targowych. Atutem Kielc jest także nowoczesna infrastruktura Centrum Kongresowego zapewniająca wysoki poziom wydarzeń targowych, eventów, seminariów i spotkań biznesowych. Komfortowy dojazd do Targów Kielce ułatwiają nowo wybudowane arterie, a dzięki umowom podpisanym przez Targi Kielce z licznymi hotelami, Kielce są najtańszym ośrodkiem targowym w Polsce pod względem cen noclegów w czasie targów.

Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 30 marca 2017 roku.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również