Przemysłowe lustra bezpieczeństwa i wiaty dla palących

©

Udostępnij:

Firma Gemma z Wrocławia jest ogólnopolskim dystrybutorem m.in. takich ciekawych francuskich wyrobów, jak przemysłowe lustra bezpieczeństwa marki Vialux i wiaty dla palących marki Procity.

Produkty te stwarzają nowe możliwości spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych.
Gemma poleca trzy rodzaje przemysłowych luster Vialux, a mianowicie: lustra odporne na szron i parę, lustra z żółto-czarną ramą oraz lustra półkuliste z pleksiglasu (PMMA). Dostarczane są z kompletnym osprzętem. Ich zastosowanie na terenie przedsiębiorstw znacznie ułatwia bezkolizyjną pracę operatorom różnego typu maszyn.
Okrągłe i prostokątne lustra odporne na szron i parę swoją skuteczność (nawet do temperatury -20ºC) zawdzięczają temu, że w ciągu dnia absorbują ciepło. Lustra okrągłe mają średnicę 60 cm, a wymiary luster prostokątnych wynoszą 80 × 60 cm.
Lustra z żółto-czarną ramą, zgodną z dyrektywą unijną dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy, najlepiej sprawdzają się w halach produkcyjnych i magazynowych. Również mają kształt okrągły (o średnicy 60 cm) lub prostokątny (o wymiarach 60 × 40 cm i 80 × 60 cm). Ciekawostką jest fakt, że wytrzymują siłę wiatru do 183 km/h.
Lustra półkuliste z pleksiglasu dostępne są w trzech kształtach: 1/8, 1/4 i 1/2 kuli, przy czym lustro w kształcie 1/8 kuli umożliwia kontrolę dwóch kierunków, w kształcie 1/4 kuli - trzech kierunków, a w kształcie 1/2 kuli - czterech kierunków. Mają one średnicę od 41 do 100 cm. Są niedrogie - kosztują od 157 zł netto.
Z kolei przemysłowe wiaty dla palących ECO, marki Procity, chronią pracowników przed wiatrem i deszczem. Ich wymiary to: wysokość 2378 mm, długość 2526 mm, głębokość 1861 mm. Wykonane są z rurek aluminiowych o średnicy 50 mm i przezroczystego poliwęglanu. Gemma oferuje je ze sprzętem dodatkowym, m.in. z ławeczką.                                                                                                                                                                   (ak)www.bezpieczna-firma.eu

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również