Przetwornik ciśnienia dla gazów niekorozyjnych

Preview
Panasonic
Reklama
Reklama

Panasonic dodał do oferty serię łatwych w obsłudze, miniaturowych przetworników ciśnienia DP-0 dla gazów niekorozyjnych. Są to uproszczone wersje wcześniejszych modeli DP-100, przeprojektowane pod kątem maksymalnego ułatwienia obsługi i konfiguracji oraz ograniczenia wymiarów obudowy.

W trybie RUN możliwe jest programowanie parametrów progowych, regulacja punktu zerowego i blokowanie/odblokowywanie klawiszy. W trybie detailed setting mogą być ustawiane podstawowe parametry sensora, w tym tryb pracy wyjścia, czas odpowiedzi, jednostka pomiarowa (kPa/MPa, kgf/cm², b, psi, mmHg), tryb pracy (EASY, hysteresis lub comparator) i kolor wyświetlacza (czerwony, biały).

Reklama

Model DP-0 jest o 41% krótszy od poprzednika (24,9 mm vs. 42,5 mm) i o 38% lżejszy (25 g vs. 40 g). Występuje w dwóch wersjach różniących się zakresem pomiarowym: low pressure (-100...+100 kPa) o oznaczeniu DP-001 i high pressure (0...+1 MPa) o oznaczeniu DP-002.

W obu wariantach może zawierać wyjście komparatora typu NPN lub PNP (ozn. DP-001-P/DP-002-P). Producent dostarcza do przetworników DP-0 zestaw akcesoriów umożliwiających ich montaż na panelach, suficie lub podłodze.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama