Przetworniki ciśnienia cieczy i gazów na zakresy pomiarowe od 2 do 10000 psi

©

Udostępnij:

Measurement Specialties rozpoczyna produkcję przetworników U5200 i U5300 stanowiących rozszerzenie rodziny UltraStable, przeznaczonych do pomiaru ciśnienia cieczy i gazów, w tym również zanieczyszczonej wody, pary wodnej czy substancji o działaniu korozyjnym. Są produkowane w wodoszczelnych obudowach ze stali nierdzewnej z różnymi wariantami złączy procesowych i elektrycznych.

Opcjonalnie mogą być wyposażone w stalowe elementy zabezpieczające przed chwilowymi impulsami ciśnienia o wartości nawet 4-krotnie przekraczającej szerokość zakresu pomiarowego. Nie zawierają o-ringów uszczelniających, spawów ani materiałów organicznych mogących wchodzić w kontakt z badanym medium. Są przewidziane do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -40 do +125°C. Zawierają zabezpieczenie do EMI do 10 V/m oraz przed zwarciem wyjścia i odwróceniem polaryzacji zasilania.Czujniki U5200 (High Accuracy):

zakresy pomiarowe: od 0...2 do 0...10.000 psi;
dokładność: do ±0,1%;
całkowity błąd pomiaru (TEB): do ±0,75%.
Czujniki U5300 (Superior Accuracy):

zakresy pomiarowe: od 0...15 do 0...10000 psi;
dokładność: do ±0,1%;
całkowity błąd pomiaru (TEB): do ±0,5%.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również