Przyciski zatrzymania awaryjnego i RESET

© Murrelektronik

Udostępnij:

 

Nowe przyciski zatrzymania awaryjnego i RESET Murrelektronik wyposażone są w złącze M12, dzięki czemu mogą być stosowane w instalacjach ze standardowymi przewodami. Takie połączenie pozwala zaoszczędzić czas i wyeliminować ryzyko błędów okablowania.

Port M12 sprawia, że urządzenia podłączane są na zasadzie „Plug & Play” i stanowią rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa, które może być wykorzystane w szerokiej gamie maszyn i systemów.Urządzenia Murrelektronik są odpowiednie dla różnego rodzaju aplikacji – od tych spełniających podstawowe funkcje, aż po wyszukane rozwiązania wysokiej klasy. Przycisk zatrzymania awaryjnego i przycisk RESET wymagane są głównie w instalacjach ze sterownikami, takich jak kurtyny bezpieczeństwa czy zdecentralizowane stanowiska pracy.

Standardowe modele są bardzo kompaktowe (szerokość 40 mm), dzięki czemu są odpowiednie do podłączania w typowych profilach aluminiowych. Szersze przyciski zatrzymania awaryjnego (72 mm) są dostępne w wersjach z pierścieniem świetlnym oraz kołnierzem ochronnym, co zapobiega przed ich przypadkowym uruchomieniem.

www.murrelektronik.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również